dzisiejsze wyniki skoków narciarskich

PAP, ks

PŚ w snowboardzie. Mateusz Ligocki dziewiąty

Mateusz Ligocki (AZS AWF Katowice) zajął dziewiąte miejsce, a Maciej Jodko (AZS Zakopane) 24. w pierwszych w sezonie 2011/2012 zawodach Pucharu Świata w olimpijskiej konkurencji snowcross w Telluride w stanie Colorado. Zwyciężył Francuz Pierre Vaultier.

Kamil Stoch: System treningowy się sprawdza

Pięciu polskich skoczków zobaczymy w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. Przebrnąć kwalifikacji nie udało się jedynie Piotrowi Żyle. Szczególnie zadowolony ze swoich skoków może być Kamil Stoch, który we wszystkich trzech próbach lądował daleko. Kwalifikacje wygrał Adam Małysz. Relację z na żywo zawodów przeprowadzi Sport.pl

Letnia Grand Prix. Małysz: Nowe zasady to kosmos

Dziś w niemieckim Hinterzarten startuje Letnia Grand Prix w skokach narciarskich. Na zupełnie nowych zasadach. - To jakiś kosmos - komentuje Adam Małysz.

Narciarskie MŚ. Adam Małysz ogłosił zakończenie kariery

Przeczytaj też dzisiejszy wywiad z Adamem Małyszem » Małysz, czterokrotny mistrz świata i czterokrotny medalista olimpijski w skokach narciarskich, startował w Pucharze Świata od 1996 roku. Czterokrotnie triumfował w klasyfikacji generalnej tego cyklu. - To był mój ostatni występ w

Kojonkoski krytykuje norweski system szkolenia

podwójne trzy skoki» - Nie mogę sobie przypomnieć gorszego dnia i nie wiem nawet jak wytłumaczyć takie wyniki - powiedział Kojonkoski norweskim mediom. Fin uważa, że w Norwegii jest dużo talentów, lecz generalnie Norwegowie są słabo przygotowani fizycznie, ze względu na dominujący od lat zły

Na 25-lecie wolnej Polski - 25 przełomowych wydarzeń, które zmieniły nas i nasz kraj

absolutnymi mistrzami. Skoki narciarskie? Proszę bardzo! Biegi narciarskie? Nie ma problemu! Siatkówka? Bardzo chętnie. Niekiedy tylko żal, że wciąż bardziej doceniamy piłkę nożną, która rzadko przynosi nam aż takie sukcesy... Wielka polska emigracja Nasza polska wielka emigracja przypadła na pierwsze lata

Boruc wśród wyróżnionych przez Klub Fair Play PKOl

, m.in. kadry olimpijskiej, Zbigniew Schwarzer oraz dwukrotny olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski w biegach długich, a następnie działacz i trener lekkoatletyczny Edward Stawiarz. - Jestem niezmiernie wzruszona tym wyróżnieniem, bo zostałam doceniona nie za wyniki sportowe, ale za to jakim jestem

Małysz drugi w Planicy! Konkurs zakończony po 1 serii.

Zobacz skok Małysza na Z Czuba.tv »W trakcie trwania całej pierwszej serii skoki były co chwila przerywane z powodu złych warunków atmosferycznych, aż w końcu organizatorzy podjęli decyzję, że wyniki pierwszej serii będą ostatecznym rozstrzygnięciem dzisiejszego konkursu.Jako pierwszy z

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Open Ski Jumping

Open Ski Jumping to prosty symulator skoków narciarskich.

Open Ski Jumping to wynik stworzenia Linuksowego odpowiednika bardzo popularnej gry Deluxe Ski Jumping. Ostatnie wersje powoli zbliżają się już do tego celu.

Sport.pl LIVE na Androida

Sport.pl LIVE to transmisje na żywo z wydarzeń sportowych.

Sport.pl LIVE to transmisje i informacje z takich dziedzin sportu jak: piłka nożna, F1 i rajdy samochodowe, tenis, koszykówka, siatkówka, żużel, skoki narciarskie, biegi narciarskie, boks.

Sport.pl

Sport.pl LIVE na iOS

Sport.pl

Deluxe Ski Jump 3

Deluxe Ski Jump to kultowa gra, która powstała w okresie największych sukcesów Adama Małysza. Użytkownik wciela się w skoczka narciarskiego, który walczy na różnych skoczniach o puchar świata w skokach narciarskich. Wszystkie zaprezentowane konkursy są faktycznie rozgrywane w prawdziwym świecie

Deluxe Ski Jump 4

Deluxe Ski Jump 4 to nowa odsłona kultowej gry, która powstała w okresie największych sukcesów Adama Małysza.

W Deluxe Ski Jump 4 Użytkownik wciela się w skoczka narciarskiego, który walczy na różnych skoczniach o puchar świata w skokach narciarskich. Wszystkie

Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich 2011/2012

nich rozegrano konkursy Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. W lutym 2012 zdecydowano o rozegraniu dodatkowego konkursu Pucharu Świata w Za? w dniu 3 marca 2012.Pierwszą edycję Pucharu Świata kobiet w skokach narciarskich 2011/2012 wygrała Amerykanka Sarah Hendrickson. Kalendarz i wyniki Lp Data Miejscowość

Puchar Świata w skokach narciarskich 2011/2012

w klasyfikacji Norwegię i Niemcy.W sezonie 2011/2012 został zainaugurowany Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich. Pierwszą edycję wygrała Amerykanka Sarah Hendrickson. Kalendarz i wyniki Lp Data Miejscowość Skocznia HS Uwagi 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce 1. 27 listopada 2011 Kuusamo Rukatunturi

Jeździectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900 ? konkurs skoków

Konkurs skoków był jedną z trzech konkurencji w jeździectwie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900 w Paryżu uznawanych przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Rozegrany został 29 maja na Placu Breteuil. Trasa miała długość 850 metrów i składała się z 22 skoków, w tym jednego podwójnego

System KO w skokach narciarskich

. miejsca itd. Zwycięzca pary bezpośrednio przechodzi do serii finałowej (tzn. 25 zawodników wchodzi bezpośrednio), a poza tym awansuje także pięciu pozostałych skoczków, którzy przegrali w bezpośredniej rywalizacji, ale osiągnęli najlepsze wyniki, czyli tzw. "lucky losers" (oficjalnie nazywani best losers

Reprezentacja Chorwacji w skokach narciarskich

Narciarskim a firmą OMV Hrvatska została podpisana 9 września 2010 roku. Zapewnia ona wsparcie finansowego dla Urbana Zamernika w celu poprawy jego wyników sportowych, a także finansowanie rozwoju skoków narciarskich w Chorwacji, popularyzację tej dyscypliny sportowej w tym kraju oraz zachęcenie młodych

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.